Strona główna/Oferty Pracy/New Business Account Manager

New Business Account Manager

Numer referencyjny: KAME/DK
lokalizacja
cała Polska
kategoria
Business Development Manager

O pracodawcy:

 Naszym Klientem jest platforma transakcyjna  e-commerce, której zadaniem będzie rozwój biznesu B2B

Obowiązki:

Zadaniem New Business Account Managera w pierwszym etapie rozwoju platformy będzie pozyskanie zarówno producentów jak też dystrybutorów, którzy prowadzić będą sprzedaż online poprzez platformę - we wsparciu działu back office.

BDM będzie też wspierać sprzedających na platformie w procesie onboardingu.

Na dalszym etapie definiować będzie strategię sprzedaży dla danej kategorii czy grupy kategorii.

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży elektrotechnicznej lub instalacyjnej.
  • wiedza techniczna,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność oraz skuteczne realizowanie powierzonych zadań,
  • umiejętność budowania relacji z decydentami,
  • inicjatywa w działaniu, pracowitość oraz zaangażowanie,
  • umiejętności handlowe, wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • dużą samodzielność działania na nowym rynku,
  • szkolenia wspierające sprzedaż,
  • uczestnictwo w innowacyjnym przedsięwzięciu,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 355