Strona główna/Oferty Pracy/Operator Maszyn

Operator Maszyn

Numer referencyjny: OM/SOS/BB
lokalizacja
śląskie / Sosnowiec
kategoria
Produkcja

Obowiązki:

  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami jakościowymi klienta,
  • organizacja pracy w obrębie danej linii,
  • inicjowanie i planowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • kontrola jakościowa wyrobów,
  • bieżące raportowanie produkcji.

Wymagania:

  • chęć do nauki, otwartość na rozwój nowych umiejętności,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobre umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość dokumentacji na stanowiskach produkcyjnych.
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zniżki pracownicze i dofinansowania,
  • możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym.

Znajomość języków

  • angielski: brak

wszystkie oferty 452