Strona główna/Oferty Pracy/Operator Maszyn Introligatorskich

Operator Maszyn Introligatorskich

Numer referencyjny: OMI/BT
lokalizacja
pomorskie / Gdańsk
kategoria
Drukarz

O pracodawcy:

Rekrutujemy dla lidera branży opakowaniowej w Polsce z ponad 30-letnim doświadczeniem. Firma oferuje nowoczesne rozwiązania w segmencie opakowań z tektury litej i lito-laminowanej dla wielu wymagających branż. Posiada rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie produkcji wysokiej jakości opakowań dla branży kosmetycznej, spożywczej i napojów oraz napojów alkoholowych, a także sektora AGD i RTV.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich,
  • nadzór i kontrola jakości produktu,
  • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktu,
  • przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy,
  • dbałość o stan techniczny maszyn,
  • czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (kierunki poligraficzne mile widziane),
  • doświadczenie w obsłudze maszyn - mile widziane,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • samodzielności w realizacji powierzonych zadań ,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • pracę w strukturach grupy kapitałowej (3 zakłady produkcyjne),
  • partnerskie relacje i przyjazną atmosfera,
  • szkolenia wstępne i rozwój zawodowy,
  • system premiowy,
  • dofinansowanie do kart Multisport,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego dla Ciebie i Twojej rodziny.

wszystkie oferty 821