Strona główna/Oferty Pracy/Pracownik Działu Wsparcia Technicznego

Pracownik Działu Wsparcia Technicznego

Numer referencyjny: WSP/DK
lokalizacja
śląskie / Gliwice
kategoria
Inżynier Sprzedaży

O pracodawcy:

 Firma naszego Klienta jest producentem wysokiej jakości falowników do fotowoltaiki.

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla integratrów i instalatorów dotycząca rozwiązań proponowanych przez firmę Klienta,
  • udzielanie pomocy technicznej zgodnie ze standardami firmy,
  • współpraca z działem technicznym w zakresie ciągłego doskonalenia produktów, procesów i narzędzi,
  • po okresie wdrożenia prowadzenie szkoleń  wewnętrznych dla instalatorów oraz integratorów,
  • udział w krajowych i zagranicznych  targach handlowych,
  • testowanie nowych rozwiązań proponowanych przez firmę.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnicznym lub pokrewnym,
  • mile widziale doświadczenie w branży fotowoltaiki,
  • dobre zdolności prezentacji i przekazywania wiedzy,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kurs języka angielskiego.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 452