Strona główna/Oferty Pracy/Production Manager / Kierownik Produkcji

Production Manager / Kierownik Produkcji

Numer referencyjny: KP / JP
lokalizacja
dolnośląskie / Świdnica
kategoria
Kierownik Produkcji / Wydziału

Obowiązki:

  • zarządzanie procesami produkcyjnymi oraz personelem,
  • zapewnienie ciągłości i płynności produkcji,
  • monitorowanie realizacji planów produkcyjnych i podejmwoania  działań korygujących,
  • aktywny udział przy rozbudowie parku parku maszynowego i uruchamianiu nowych linii produkcyjnych,
  • inicjowanie działań optymalizacyjnych.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym na produkcji w branży automotive,
  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami (pow. 100 osób),
  • praktyczna znajomość międzynarodowych standardów jakości (np. ISO 9001, VDA 6.3, IATF 16949),
  • wysoki poziom kompetencji organizacyjnych,
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację w miejscu pracy (min. B2).

  • możliwość aktywnego współtworzenia nowego zakładu produkcyjnego (firma o kapitale niemieckim),
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na samodzielnym stanowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość podniesienia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 327