Strona główna/Oferty Pracy/Programista .net

Programista .net

Numer referencyjny: PD/JW/Z
lokalizacja
śląskie / Tychy
kategoria
Programista

Obowiązki:

  • wytwarzanie oprogramowania zgodnie z przyjętą architekturą
  • tworzenie nowych i modyfikacja istniejących funkcjonalności w środowisku webowym (aplikacje w środowisku .NET)
  • zarządzanie / utrzymanie aplikacji wykorzystywanych w firmie
  • rozwój nowych funkcjonalności w aplikacjach
  • generowanie raportów w oparciu o relacyjne bazy danych (MS SQL)
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań webowych, technologicznych, optymalizacji, usprawnień

Wymagania:

  • dobra znajomość technologii .NET (programowanie)/ ASP.NET/języka zapytań SQL
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem Visual Studio oraz C#
  • znajomość technologii relacyjnych baz danych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań dla użytkowników

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • opiekę medyczną Medicover
  • ubezpieczenie
  • program MULTISPORT

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 327