Strona główna/Oferty Pracy/Programista PLC

Programista PLC

Numer referencyjny: P/K/MR
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Nowe uruchomienia, Programista PLC

Obowiązki:

  • tworzenie aplikacji i standardów dla sterowników przemysłowych,
  • dobieranie rozwiązań technicznych w obszarze programowania, sprzętowym i sieciowym,
  • wdrażanie oraz testowanie dostarczonych rozwiązań, dbając przy tym o przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • praktyczną umiejętność programowania sterowników przemysłowych firmy SIEMENS lub Allen Bradleye,
  • praktyczną umiejętność programowania paneli operatorskich firmy SIEMENS, jak również innych firm (Proface, Redis itp.),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, (doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • dobrą znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdów w ramach projektów w kraju i za granicą (50%-70%),
  • mile wiedziane posiadanie certyfikatów VASS 5/6, Daimler,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • solidne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny (m.in., dofinansowanie do wakacji, bony na święta),
  • opieka medyczna
  • pakiet sportowy
  • rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i certyfikowane,
  • realizujemy innowacyjne projekty dla klientów z całego Świata,
  • możliwość rozwoju pod okiem Zespołu Inżynierów,
  • świetną atmosferę, spotkania i wyjazdy integracyjne.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 361