Strona główna/Oferty Pracy/Project Manager

Project Manager

Numer referencyjny: PM/RR/EF
lokalizacja
śląskie / Gliwice
kategoria
Kierownik Budowy

O pracodawcy:

Obowiązki:

  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości,
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców,
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót,
  • wybór podwykonawców,
  • negocjowanie umów z podwykonawcami,
  • udział w procesie ofertowania,
  • bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy,
  • utrzymywanie relacji z Inwestorem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: budownictwo),
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość rynku obmurzy ogniotrwałych,
  • znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność zarządzania zespołem,dyspozycyjność, skuteczność w realizacji celów, terminowość.

  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • samochód służbowy,
  • niezbędne narzedzia pracy.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 361