Strona główna/Oferty Pracy/Przedstawiciel Handlowy (sprzęt stomatologiczny)

Przedstawiciel Handlowy (sprzęt stomatologiczny)

Numer referencyjny: PHM/MBY
lokalizacja
śląskie / Katowice
Przedstawiciel Handlowy / KAM, Klienci detaliczni, sklepy, hurtownie

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługę nowych klientów / podpisywanie umów,
  • utrzymanie na wysokim poziomie relacji z dotychczasowymi klientami,
  • systematyczne raportowanie wyników pracy,
  • realizację planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym SAMODZIELNYM stanowisku,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • biegła obsługa pakietu Office (Excel) oraz baz danych typu CRM,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności pozyskiwania nowych klientów oraz utrzymanie stałych KONTAKTÓW HANDLOWYCH,
  • umiejętności negocjacjyjne,
  • wysoka kultura osobista.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę B2B,
  • cykl profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • samochód służbowy.

wszystkie oferty 517