Strona główna/Oferty Pracy/Przedstawiciel Medyczny

Przedstawiciel Medyczny

Numer referencyjny: PL/EF
lokalizacja
śląskie
kategoria
Przedstawiciel (handlowy) medyczny/ farmaceutyczny

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych Klientów (szpitali, POZ, dużych zakładów pracy),
  • sprzedaż usług w obszarze badań laboratoryjnych,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami,
  • realizowanie planu sprzedażowego na powierzonym terenie,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji,
  • bliska współpraca z lokalnymi laboratoriami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego, doświadczenie w pracy w zakresie oferowania usług laboratoriów medycznych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność obsługi komputera: Word, Excel, Power Point,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność wyznaczania i konsekwentnego dążenia do obranych celów,
  • zorientowanie na wynik, zaangażowanie i pracowitość,
  • doskonałe zdolności prezentacji i przekazywania informacji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • dyspozycyjność i samodzielność.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy.

wszystkie oferty 517