Strona główna/Oferty Pracy/Przedstawiciel handlowy w branży medycznej

Przedstawiciel handlowy w branży medycznej

Numer referencyjny: PH / WAR/ MAS
lokalizacja
mazowieckie / Warszawa
kategoria
Klienci detaliczni, sklepy, hurtownie

Obowiązki:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych na podległym terenie,
  • rozwijanie sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • pełna opieka nad klientem (szkolenia, doradztwo, opieka posprzedażowa),
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • efektywne zarządzanie czasem pracy,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • tworzenie okresowych raportów.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (przynajmniej 2 lata) w branży: medycznej lub optycznej,
  • nastawienie na wyniki,
  • samodzielność w działaniu,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • wysokie zdolności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy (m.in samochód służbowy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie sprzedażowe),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport.

wszystkie oferty 634