Strona główna/Oferty Pracy/Recruitment Manager

Recruitment Manager

Numer referencyjny: RM/KJ
lokalizacja
śląskie / Katowice
HR miękki, HR Manager, Talent Acquisition Manager (Recruitment Manager)

Obowiązki:

  • tworzenie strategii rekrutacyjnych dla doświadczonych ról IT i przekładanie tego na działania operacyjne w celu osiągnięcia wyników,
  • wykonywanie i dostarczanie kluczowych wskaźników efektywności rekrutacji,
  • skuteczność i jakość pozyskiwania doświadczonych kandydatów,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi (HR, operacje, zarządzanie zasobami, zespół rekrutacyjny, zespół ds. Mobilności),
  • wspieranie biznesu w definiowaniu potrzeb rekrutacyjnych,
  • wdrażanie i doskonalenie strategii rekrutacyjnych, procesów, procedur i narzędzi dla doświadczonych ról IT,
  • poszerzanie rekrutacji w mediach społecznościowych,
  • wrazie potrzeby współpraca z agencjami doradztwa personalnego w ramach bieżących procesów rekrutacyjnych,
  • przygotowywanie okresowych raportów i analiz efektywności podejmowanych działań,
  • zarządzanie zespołem specjalistów ds. Rekrutacji,
  • napędzanie i wspieranie działań employer brandingowych - tworzenie spójnej strategii i planów działań w obszarze employer brandingu,
  • prognozowanie i zarządzanie budżetem rekrutacyjnym.

Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacjach zewnętrznych - 5-8 lat na stanowiskach IT,
  • znajomość mediów społecznościowych oraz umiejętność rekrutacji,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem rekruterów (około 10 osób),
  • doświadczenie w zarządzaniu budżetem min. 1 rok,
  • dobre umiejętności zarządzania zadaniami i ustalania priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • realny wpływ na rozwój biznesu,
  • szkolenia i świadczenia.

wszystkie oferty 584