Strona główna/Oferty Pracy/Regionalny Kierownik Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Numer referencyjny: RKS/JJ
lokalizacja
opolskie / Skarbimierz
kategoria
Kierownik Sprzedaży, Przedstawiciel Handlowy / KAM

Obowiązki:

  • przygotowywanie i realizacja planów sprzedaży,
  • bieżące raportowanie działań i wyników,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji,
  • współpraca z Klientami, w tym doradztwo techniczne w zakresie nowych rozwiązań,
  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi i trwałych relacji z Klientami,
  • analiza rynku pod kątem działań inwestycyjnych Firmy.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży w sektorze B2B,
  • wymagane doświadczenie w branży opakowań,
  • orientacja na realizację celów biznesowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (możliwe kontakty z Klientem zagranicznym),
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon),
  • system szkoleń rozwojowych,
  • pakiet benefitów (w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe).

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 327