Strona główna/Oferty Pracy/Regionalny Kierownik Sprzedaży / Sales Manager

Regionalny Kierownik Sprzedaży / Sales Manager

Numer referencyjny: RKS / JP
lokalizacja
opolskie / Skarbimierz
kategoria
Kierownik Sprzedaży, Przedstawiciel Handlowy / KAM

O pracodawcy:

Obowiązki:

  • przygotowanie i realizacja planów sprzedaży,
  • współpraca z Klientami, w tym doradztwo techniczne w zakresie nowych rozwiązań,
  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi i trwałych relacji z Klientami,
  • przygotowywanie prezentacji i ofert oraz bieżące raportowanie działań i wyników,
  • analiza rynku pod kątem działań inwestycyjnych Firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży opakowań,
  • orientacja na realizację celów biznesowych,
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz analityczne.

  • zatrudnienie na umowie o pracę, w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży opakowań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód, laptop, telefon,
  • system szkoleń rozwojowych,
  • pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa,
  • ubezpieczenie grupowe.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 327