Strona główna/Oferty Pracy/Regionalny Manager Handlowy (ochrona mienia)

Regionalny Manager Handlowy (ochrona mienia)

Numer referencyjny: RMH/AK
lokalizacja
małopolskie
kategoria
B2B

Obowiązki:

  •  aktywna i skuteczna sprzedaż usług ochrony osób i mienia oraz usług profesjonalnego sprzątania na powierzonym obszarze,
  • samodzielne prowadzenie negocjacji z potencjalnymi Klientami,
  • przygotowanie kalkulacji i ofert handlowych,
  • bieżące raportowanie i planowanie pracy.

Wymagania:

  •  doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym - usługi B2B,
  • znajomość branży ochrony mienia oraz profesjonalnego sprzątania,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami,
  • wysokie zaangażowanie i nastawienie na wynik,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B i znajomość topografii danego regionu.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • praca w organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • samochód służbowy (do użytku prywatnego), telefon, ipaq,
  • dostęp do benefitów - pakiet sportowy, medyczny,
  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 491