Strona główna/Oferty Pracy/Regionalny Manager Handlowy (ochrona mienia)

Regionalny Manager Handlowy (ochrona mienia)

Numer referencyjny: RMH/DU
lokalizacja
dolnośląskie
kategoria
B2B

Obowiązki:

  • aktywna i skuteczna sprzedaż usług ochrony na powierzonym obszarze,
  • samodzielne prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami,
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych,
  • bieżące raportowanie i planowanie pracy,
  • budowanie bazy Klientów,
  • rozwijanie i godne reprezentowanie interesów firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • znajomość branży ochrony osób i mienia będzie dużym atutem,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • znajomości technik negocjacji i sprzedaży,
  • wysokie zaangażowanie i nastawienie na realizację wyników handlowych,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dużej Agencji Ochrony o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • pakiet szkoleń,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • możliwości rozwoju w strukturach handlowych,
  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego) oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe, udział w atrakcyjnych wycieczkach oraz imprezach firmowych).

wszystkie oferty 634