Rekruter

Numer referencyjny: RE/CG/CP/KJ
lokalizacja
cała Polska
kategoria
Specjalista ds. rekrutacji, SSC/ BPO

Obowiązki:

  • zarządzanie procesem rekrutacji w pełnym cyklu,
  • rekrutacje w obszarze Finance& Accounting, profie P2P, R2R, OTC (poziom Dyrektora, Senior Managera),
  • prowadzenie rekrutacji z językami obcymi: francuski, niemiecki, angielski,
  • koncentracja na partnerstwie z zespołami rekrutacyjnymi,
  • korzystanie z wielu możliwości i rozwiązań w poszukiwaniu kandydatów,
  • budowanie i rozwijanie sieci kandydatów i potencjalnych klientów poprzez aktywne badania rynku i stałe pielęgnowanie relacji,
  • tworzenie puli talentów korzystając z zewnętrznych baz danych, sieci, mediów społecznościowych, ATS, poleceń pracowników,
  • współpraca strategiczna z menedżerami ds. Rekrutacji i HRBP,
  • używanie ATS do zarządzania procesami i kampaniami marketingowymi rekrutacji.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w rekrutacji lub pozyskiwaniu talentów w obszarze Finance& Accounting, profie P2P, R2R, OTC (poziom Dyrektora, Senior Managera),
  • doswiadczenie w pracy z doradztwem / agencją rekrutacyjną, RPO lub w ramach rekrutacji wewnętrznej,
  • zorientowanie na klienta i zaangażowanie w ciągłe doskonalenie,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i aktywne umiejętności pozyskiwania talentów,
  • pasja do identyfiko,wania talentów i umiejętności silnych relacji
  • podejście oparte na danych i zorientowane na biznes,
  • duch pracy zespołowej i pozytywne nastawienie.

Nasz Klient oferuje:

  • elastyczna forma współpracy: UoP, B2B, umowa zlecenie,
  • praca zdalna - cała Polska,
  • możliwość stałego zatrudnienia jak i pracy na czas określony,
  • programy rozwojowe, kursy zewnętrzne, dofinansowanie do edukacji i certyfikatów,
  • platforma NEXT z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, rozmów TED, materiałów Coursera i wirtualnych szkoleń: Excel, VBA, RPA, obsługa klienta i nie tylko,
  • prywatną opiekę medyczną, którą można rozszerzyć o pakiet usług stomatologicznych wykupiony na preferencyjnych warunkach,
  • prywatne ubezpieczenie na życie, które można rozszerzyć o pakiet onkologiczny wykupiony na preferencyjnych warunkach,
  • bonusy za polecanie firmy znajomym,
  • dostęp do Inspiro Audiobooks & MyBenefit (bilety do kina, Multisport i nie tylko),
  • biura w świetnych lokalizacjach, program wynajmu samochodów, carpooling i parking dla rowerów.

wszystkie oferty 584