Strona główna/Oferty Pracy/Sales Support Specialist

Sales Support Specialist

Numer referencyjny: SSP/DK
lokalizacja
wielkopolskie / Poznań
kategoria
Call Center

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest platforma transakcyjna e-commerce, której zadaniem będzie rozwój biznesu B2B w branży : elektrotechnicznej, budowlanej oraz instalacyjnej.

Obowiązki:

  • Wsparcie działu handlowego w codziennych obowiązkach,
  • weryfikacja baz danych pod względem aktualności, poprawności kontaktów,
  • identyfikacja oraz wartościowanie leadów sprzedażowych,
  • opieka nad systemem CRM,
  • aktywne działania mające na celu wsparcie sprzedaży,
  • kontakt z klientami firmy,
  • merytoryczną pomoc w zakresie działania platformy e-commerce,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i przyszłymi klientami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta – mile widziane w firmie o profilu technicznym,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych poprzez nowoczesne kanały komunikacji,
  • doświadczenie w pracy w CRM,
  • skoncentrowanej na realizację celów sprzedażowych,
  • otwartej na poszerzanie wiedzy z zakresu e-commerce dla branży technicznej,
  • otwartość na współpracę,
  • skrupulatność,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • umiejętności obsługi komputera ( pakietu MS Office),
  • silna motywacja do pracy i orientacja na cel,
  • prawo jazdy kat B.

Nasz Klient oferuje:

  • dużą samodzielność działania na nowym rynku,
  • szkolenia wspierające sprzedaż,
  • uczestnictwo w innowacyjnym przedsięwzięciu,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 327