Strona główna/Oferty Pracy/Samodzielna Księgowa

Samodzielna Księgowa

Numer referencyjny: SK/MBY
lokalizacja
pomorskie / Malbork
kategoria
Księgowa

Obowiązki:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego,
  • księgowanie faktur zakupowych,
  • udział w zamknięciu miesiąca,
  • przygotowanie danych do deklaracji VAT,
  • ewidencja i uzgadnianie sald środków trwałych,
  • kontakt z klientami, uzgadnianie sald, wysyłanie wezwań do zapłaty.
  • wystawianie faktur sprzedażowych, a po otrzymaniu zapłaty księgowanie na odpowiednie konta,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe o kierunku finansowym, ekonomicznym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi systemów MS Office,
  • znajomość obsługi systemu SAP mile widziana,
  • sumienność, samodzielność, gotowość do nauki,

Nasz Klient Oferuje:

  • stała praca w oparciu w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • kontakt z klientem zagranicznym,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • przyjazna atmosfera w pracy

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 491