Strona główna/Oferty Pracy/Samodzielna Księgowa (firma produkcyjna)

Samodzielna Księgowa (firma produkcyjna)

Numer referencyjny: SK/MB
lokalizacja
śląskie / Gliwice
kategoria
Księgowość, Księgowa

O pracodawcy:

 Naszym Klientem jest firma produkcyjna zlokalizowana 30km od Gliwic w stronę Opola.

Obowiązki:

  • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym (faktury zakupu – zagraniczne, krajowe, wyciągi bankowe, rozliczanie rozrachunków, itp.)
  • kontrola prawidłowości dokumentacji, transakcji finansowych i zapisów księgowych.
  • rozliczanie delegacji służbowych.
  • znajomość zasad rozliczania podatku VAT.\Sporządzanie deklaracji VAT i sprawozdań GUS.
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.
  • współpraca z audytorami podczas badania bilansu.
  • współpraca z urzędem skarbowym w zakresie swoich obowiązków służbowych.

Wymagania:

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • znajomość zasad rozliczania podatku VAT,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość obsługi SAP będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność, pracowitość, samodzielność,
  • umiejętność hierarchizowania celów i zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną Opiekę Medyczną,
  • kartę Multisport w atrakcyjnej cenie,
  • ubezpieczenie Grupowe.

wszystkie oferty 634