Strona główna/Oferty Pracy/Samodzielna/y księgowa/y

Samodzielna/y księgowa/y

Numer referencyjny: SK/RK
lokalizacja
opolskie / Skarbimierz
kategoria
Księgowość, Księgowa, Samodzielna Księgowa

O pracodawcy:

 Dla nowej inwestycji, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Samodzielna/y Księgowa/y

Obowiązki:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. CIT, VAT, VAT UE oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • codzienny kontakt z działem księgowości w Wielkiej Brytanii.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
  • znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT),
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • dobra znajomość MS Excel.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • tworzenie działu w nowopowstającej organizacji,
  • odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

Kompetencje

  • excel
  • CIT
  • VAT
  • Angielski

wszystkie oferty 355