Strona główna/Oferty Pracy/Senior IT Recruitment Specialist

Senior IT Recruitment Specialist

Numer referencyjny: ITR/DK
lokalizacja
mazowieckie / Warszawa
kategoria
Specjalista ds. rekrutacji

O pracodawcy:

Firma naszego Klienta tworzy software w elastycznych modelach i ścisłej współpracy z Klientem (outsourcing specjalistów i projektów IT).

Obowiązki:

  • samodzielne kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end na stanowiska IT (w tym przeprowadzanie rozmów F2F, ofertowanie
    i negocjacje oraz podpisywanie umów z kandydatami),
  • współpraca z Rekruterami, Account Managerami oraz Liderem Oddziału,
  • tworzenie i realizowanie strategii wyszukiwania odpowiednich kandydatów,
  • dbanie o dobry candidate experience,
  • wdrażanie innowacyjnych technik identyfikacji i wyszukiwania kandydatów,
  • udział w aktywnościach employer brandingowych,
  • wdrażanie i szkolenie nowych osób w zespole.

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych,
  • doświadczenie w rekrutacji w branży IT,
  • bardzo dobra wiedza techniczna umożliwiająca zrozumienie projektów i stanowisk IT,
  • biegła znajomość technik sourcing'u kandydatów,
  • umiejętność wykorzystywania mediów społecznościowych do rekrutacji,
  • samodzielność i kreatywne podejście do pracy,
  • rzetelność i skrupulatność w realizacji zadań,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w płaskiej strukturze,
  • przestrzeń na rozwój osobisty i zawodowy,
  • dedykowane szkolenia wewnętrzne oraz coroczny wyjazd szkoleniowo-integracyjny,
  • co roku dostajesz 3000 pln budżetu szkoleniowego, do wydania na konferencje, książki, szkolenia, lekcje angielskiego i inne…
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dostęp do Program Multikafeteria/Multisport,
  • opiekę medyczną Luxmed,
  • elastyczny czas pracy i częściową pracę zdalną (do 2 dni),
  • przestrzeń do proponowania i wdrażania pomysłów i inicjatyw,
  • kameralne i pozytywne miejsce pracy, liczymy się z głosem każdego pracownika.

Znajomość języków

  • angielski: C1 zaawansowany

wszystkie oferty 452