Strona główna/Oferty Pracy/ServiceNow Developer

ServiceNow Developer

Numer referencyjny: SND/JO
lokalizacja
dolnośląskie / Bolesławiec
kategoria
Administrator, Programista

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma z branży grzewczej zlokalizowanej w Bolesławcu.

Obowiązki:

  • Zarządzanie i rozwój modułu ITSM ServiceNow,
  • Administrowanie platformą ServiceNow,
  • Prace wdrożeniowe i utrzymanie nowych modułów komponentów ServiceNow,
  • Konfiguracji usługi ServiceNow: skryptów, administrowania przepływem pracy, konfiguracji raportów, dostosowywania modułów i importu danych,
  • Przystosowanie hptogramu Workflow,
  • Wprowadzanie zmian w systemie ServiceNow na podstawie pisemnych wniosków o zmianę,
  • Obsługa interfejsów systemów wewnętrznych i chmury publicznej,
  • Optymalizacja, cyfryzacja i automatyzacja procesów zarządzania usługami IT,
  • Wykonywanie testów modułów i testów komponentów,
  • Dokumentacja rozwiązań architektonicznych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako programista ServiceNow lub na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w korzystaniu z technologii internetowych (JavaScript, HTML, CSS i XML),
  • Dużym atutem bedą zdobyte certyfikaty z zakresu ServiceNow,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,
  • Prace zdalną,
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów,
  • Jednozmianową pracę,
  • Kartę Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover),
  • Dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, zniżki na firmowe produkty i usługi.

wszystkie oferty 833