Serwisant

Numer referencyjny: SE/BO/MT
lokalizacja
pomorskie / Bolszewo
kategoria
Serwisant

Obowiązki:

  • weryfikacja zgłoszeń reklamacyjnych poza terenem firmy,
  • wykonanie napraw u klientów indywidualnych oraz inwestycyjnych,
  • montaż stolarki drzwiowej,
  • doradztwo techniczne dla klientów oraz podmiotów współpracujących,
  • współpraca z działem obsługi klienta oraz serwisami fabrycznymi firmy.

Wymagania:

  •  wykształcenie minimum zawodowe,
  • min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku montera stolarki drzwiowej lub serwisanta,
  • mile widziane doświadczenie w realizacji serwisów gwarancyjnych lub pracy w obszarze reklamacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w obszarze zakładowej kontroli jakości będzie stanowić atut,
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • premie za pomysły usprawniające pracę,
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy,
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dzieci Pracowników,
  • karty podarunkowe dla dzieci,
  • rabaty na produkty firmowe,
  • bilety do kina i filharmonii,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie i opieki zdrowotnej,
  • dodatek relokacyjny.

Znajomość języków

  • angielski: brak

wszystkie oferty 430