Strona główna/Oferty Pracy/Social Media Recruiter

Social Media Recruiter

Numer referencyjny: SMR/CG/KA/KJ
lokalizacja
cała Polska
kategoria
Specjalista ds. rekrutacji

O pracodawcy:

Obowiązki:

  • współpraca z klientami wewnętrznymi (HR, operacje, zarządzanie zasobami, zespół rekrutacyjny), aby rozwiązywać problemy, tworzyć strategie „wchodzenia na rynek” i definiować strategię identyfikacji kandydatów dla każdej roli,
  • pozyskiwanie potencjalnych i pasywnych kandydatów za pośrednictwem bezpośrednich kanałów, mediów społecznościowych,
  • ciągłe rozszerzanie sieci poprzez wykorzystanie grup użytkowników, blogów i wydarzeń sieciowych,
  • tworzenie kreatywnego marketingu i komunikacja w mediach społecznościowych,
  • wykorzystywanie LinkedIn, Twittera, Facebooka lub innych platform do promowania nowych miejsc pracy i komunikowania pozytywnych aspektów pracy dla firmy,
  • utrzymanie strony na Facebooku pisząc / publikując treści, takie jak: linki, filmy i zdjęcia z miejsca pracy,
  • zarządzanie reklamami na Facebooku dla konkretnych ofert pracy,
  • prowadzenie firmowego bloga rekrutacyjnego na takie tematy, jak: porady dotyczące poszukiwania pracy, najlepsze praktyki aplikacyjne, itp.,
  • pozyskiwanie kandydatów za pomocą narzędzi online, takich jak: LinkedIn, Glassdoor, Twitter itp.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu i rekrutacji w mediach społecznościowych,
  • wiedza i doświadczenie zawodowe Rekrutera,
  • doświadczenie w pracy z różnymi platformami rekrutacyjnymi,
  • doświadczenie w pracy z social media,
  • kreatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę na cały etat,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Katowicach,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • duże możliwości rozwoju.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 355