Strona główna/Oferty Pracy/Software Security Officer

Software Security Officer

Numer referencyjny: SSO/M/MR
lokalizacja
podkarpackie / Mielec
kategoria
Analityk Biznesowy / Systemowy, Programista, Specjalista IT

Obowiązki:

  • praca jako ekspert obszarowy i punkt kontaktowy dla zespołów programistycznych,
  • tworzenie i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa,
  • doradztwo przy decyzjach architektonicznych,
  • przeprowadzanie przeglądów kodów źródłowych dotyczących bezpieczeństwa,
  • wykonywanie testów bezpieczeństwa,
  • nadzór w obszarze bezpieczeństwa nad cyklem życia oprogramowania.

Wymagania:

  • ukończone studia o profilu Elektronika, Inżynieria bezpieczeństwa, Informatyka, Matematyka,
  • znajomość co najmniej jednego języka programowania (C,C ++ itp.) oraz języków skryptowych (Python, bash itp),
  • udokumentowane doświadczenie w inżynierii bezpieczeństwa (security) lub wiedza w zakresie inżynierii bezpieczeństwa,
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych, systemów wbudowanych,
  • doświadczenie w testowaniu bezpieczeństwa,
  • doświadczenie w przeglądanie kodów źródłowych w obszarze bezpieczeństwa,
  • doświadczenie w programowaniu wbudowanym,
  • dyplom z zakresu cyberbezpieczeństwa, informatyki, inżynierii komputerowej, inżynierii oprogramowania lub pokrewny,
  • przeprowadzanie analizy przyczyn źródłowych i poszukiwanie powiązanych luk w zabezpieczeniach oraz walidacja środków zaradczych przed ich wydaniem.
  • doświadczenie z narzędziami do statycznej analizy kodu.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM,
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach,
  • pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 452