Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Administracji Personalnej

Specjalista ds. Administracji Personalnej

Numer referencyjny: SAP/MM
lokalizacja
śląskie / Gliwice
kategoria
HR twardy, Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki:

- realizacja procesów personalnych w zakresie nawiązywania i rozwiązywania umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

- sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników,

- przygotowywanie dokumentów kadrowych pracowników,

- monitorowanie urlopów, badań lekarskich, okresowych oraz szkolenia BHP,

- udział w ciekawych projektach kadrowych.

Wymagania:

-  min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze kadrowej,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- znajomość i umiejętność interpretacji przepisów Prawa Pracy,

- bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,

- terminowość, samodzielność, sumienność, dokładność oraz zaangażowanie.

- zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji na podstawie umowy o pracę na czas określny (z możliwością przedłużenia, zależnej od sytuacji biznesowej),

- rynkowe wynagrodzenie oraz benefit,

- możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole.

Znajomość języków

  • angielski: A2 podstawowy

wszystkie oferty 327