Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP

Numer referencyjny: SBHP/EJ
lokalizacja
mazowieckie / Warszawa
kategoria
Specjalista BHP

O pracodawcy:

Nasz Klient należy do międzynarodowej sieci handlowej, prowadzącej swoją działalność na terenie całej Europy.

Obowiązki:

  • sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w Centrum Dystrybucji i sklepach,
  • aktualizowanie oceny ryzyka zawodowego,
  • doradzanie w zakresie stosowania przepisów, zasad bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej,
  • współpraca z innymi działami w zakresie organizacji szkoleń, wdrożenia nowych pracowników,
  • prowadzenie szkoleń,
  • praca mobilna: województwo mazowieckie i ościenne.

Wymagania:

  •  minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami, jak również odpowiednie reagowanie na zmieniający się rynek,
  • wyższe wykształcenie kierunkowe: Bezpieczeństwo i higiena pracy,
  • Znajomość przepisów BHP, ppoż. i prawa pracy
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania,
  • mile widziane uprawnienia ppoż i instruktora pierwszej pomocy,
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Nasz Klient oferuje:

  •  umowę o pracę na minimum 12 miesięcy,
  • brak okresu próbnego,
  • ubezpieczenie na życie,
  • opieka medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia,
  • bony, podarunki na święta i paczki dla dzieci,
  • wyprawki szkolne dla pierwszoklasistów,
  • karta MultiSport,
  • auto służbowe do wykorzystania również w celach prywatnych

Znajomość języków

  • niemiecki: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 489