Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Baz Danych

Specjalista ds. Baz Danych

Numer referencyjny: BD/AL
lokalizacja
małopolskie / Nowy Sącz
kategoria
Specjalista ds. baz danych

O pracodawcy:

 Klientem jest firma produkcyjna z okolic Nowego Sącza

Obowiązki:

  • konfigurowanie baz danych w systemie PrefSuite na podstawie opracowanej technologii,
  • wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych do bazy danych,
  • rozbudowa środowiska do analiz w oparciu o SQL Server Reporting Services,
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów bazodanowych,
  • administrowanie rozwiązaniami technologicznymi w bazie danych,
  • prowadzenie projektów w zakresie optymalizacji danych,
  • prace związane z integracją systemów do Zarządzania produkcją wraz z systemami ERP,
  • opracowywanie raportów z bazy danych,
  • przygotowywanie instrukcji obsługi oraz realizacji szkoleń dla użytkowników systemu,
  • współpraca z dostawcami aplikacji oraz rozwiązań integracyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane IT,
  • znajomość systemu PrefSuite lub pokrewnego systemu do zarządzania produkcją oraz wspierającego procesy sprzedażowe,
  • doświadczenie w zakresie administrowania w środowisku MS SQL Server,
  • biegła znajomość języka T-SQL,
  • chęć rozwoju i gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz bieżącego rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy,
  • mile widziane doświadczanie we wdrażania systemów klasy ERP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie B2B lub umwy o pracę,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów,
  • szeroki pakiet szkoleń wstępnych oraz rozwojowych,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do edukacji, spotkania integracyjne, stołówka firmowa,
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 482