Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Handlowych

Specjalista ds. Handlowych

Numer referencyjny: SH/DG/TK
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza
Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczno-Handlowy, Przedstawiciel Handlowy / KAM

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej m.in. w obszarze złomu stalowego, poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. Handlowych.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych dostawców w zakresie zakupu stali,
  • utrzymywanie dobrych relacji z bieżącymi dostawcami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • odpowiedzialność za realizację planu zakupowego według wyznaczonych celów - tonażowych,
  • spotkania handlowe z dostawcami ( zasięg pracy około 60km),
  • tworzenie raportów z odbytych wizyt oraz przygotowywanie planu pracy na najbliżej dni,
  • pozostałe zadania wynikające z pracy na stanowisku handlowca, które niezbędne są do realizacji założonych celów.

Wymagania:

  • miniumum 2 lata doświadczenia na stanowisku pracy w obszarze pracy handlowej w terenie,
  • samodzielność i zangażowanie,
  • gotowość do pracy w oparciu o cele, w zakresie realizacji planu zakupowego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • praktyczna znajomość programu Excel.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód – także do celów prywatnych),
  • szkolenia produktowe,
  • ubezpieczenie grupowe.

wszystkie oferty 833