Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Kadr i Płac

Specjalista ds. Kadr i Płac

Numer referencyjny: SKP/BA
lokalizacja
śląskie / Ruda Śląska
kategoria
Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, udzielanie informacji i wyjaśnień, wystawianie zaświadcze,
  • Samodzielne rozliczanie czasu pracy zgodnie z obwiązującymi przepisami,
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją osobową pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Nadzór nad terminowym wykonywaniem badań lekarskich przez pracowników,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy (m.in. przygotowanie umów o pracę, porozumień zmieniających, świadectw pracy),
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby firmy,
  • Administracja i rozliczanie benefitów pracowniczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe (preferowane kierunki: kadry i płace, ZZL, ekonomia, finanse),
  • Doświadczenie: min. 1-2 lata na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języków: j. angielski na poziomie min.B1,
  • Znajomość komputera: bardzo dobra znajomość MS Office (gł. Excel), mile widziana znajomość programów kadrowo-płacowych, Płatnika.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę,
  • System premiowy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Dofinansowanie do Prywatnej Opieki Medycznej,
  • Dofinansowanie do systemu Benefit: karta Multisport / Multibilet,
  • Program Wsparcia Pracownika (m.in. wsparcie psychologiczne, prawne, finansowe).

wszystkie oferty 517