Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Księgowości

Specjalista ds. Księgowości

Numer referencyjny: KS/OP
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza
kategoria
SSC/BPO, Księgowa, Księgowy AP/ P2P/ PtP, Księgowość

Obowiązki:

  • Obsługa transakcji z zakresu zobowiązań kosztowych
  • Księgowanie faktur zakupu krajowych i zagranicznych
  • Księgowanie przedpłat
  • Księgowanie rozliczeń delegacji
  • Uzgadnianie sald rozrachunków z dostawcami
  • Stały kontakt z klientami obcojęzycznymi w zakresie księgowanych dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowaniu faktur zakupowych i/lub magazynowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (obsługa klientów obcojęzycznych)
  • Sumienność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość MS Excel mile widziana

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjny system premiowy i pakiet benefitów, m.in: prywatną opiekę medyczną dla pracownika i rodziny, grupowe ubezpieczenia na życie, karnet sportowy, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program oszczędnościowy, zniżki pracownicze i dofinansowania
  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy w trybie „home office”
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy, lektoraty
  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 361