Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Księgowości AP lub AR z językiem (..)

Specjalista ds. Księgowości AP lub AR z językiem niemieckim

Numer referencyjny: SK/GER/MAS
lokalizacja
łódzkie / Piotrków Trybunalski
kategoria
Księgowy AP/ P2P/ PtP, Księgowy AR/ O2C/ OtC

Obowiązki:

  • wykonywanie czynności księgowych działu należności lub zobowiązań,
  • weryfikowanie faktur sprzedażowych lub zakupowych,
  • księgowanie obciążeń od klientów lub dostawców,
  • kalkulowanie i monitorowanie należności,
  • monitorowanie zobowiązań.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finansowe),
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • chęć rozwoju w księgowości korporacyjnej.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej w czasie pandemii, docelowo praca w systemie hybrydowym: 60% pracy zdalnej (3 dni pracy z domu, 2 dni pracy w firmie),
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet dodatkowych benefitów.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy
  • niemiecki: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 452