Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Księgowości GL

Specjalista ds. Księgowości GL

Numer referencyjny: GL/OP
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza
SSC/BPO, Księgowa, Księgowy GL/ R2R/ RtR, Księgowy AP/ P2P/ PtP

Obowiązki:

  • czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • uzgadnianie kont,
  • księgowania w ramach księgi głównej,
  • ewidencja oraz rozliczanie środków trwałych,
  • tworzenie raportów i sprawozdań,
  • doskonalenie procesu oraz jego automatyzacja.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku w obszarze księgowości,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • wiedza z zakresu rachunkowości,
  • zdolności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych,
  • możliwość udziału w szkoleniach,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w systemie home office.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 327