Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Księgowości - Treasury and Travel (..)

Specjalista ds. Księgowości - Treasury and Travel Expenses Accountant

Numer referencyjny: TT/AS
lokalizacja
śląskie / Chorzów
Księgowość, Księgowa, Samodzielna Księgowa, Księgowy AP/ P2P/ PtP

Obowiązki:

  •  Księgowanie wyciągów bankowych - rozliczanie odbiorców i dostawców
  •  Rozliczanie kont księgi głównej dotyczących wypłaty, ZUS, podatku dochodowego
  • Prowadzenie ewidencji wpływów i wydatków (saldówki) i przygotowanie raportu
  • Księgowanie dowodów PK w zakresie przynależnym do stanowiska po ich uprzednim zatwierdzeniu przez Głównego Księgowego
  • Księgowanie przedpłat i not odsetkowych oraz dokumentów do zapłaty (niebędących fakturami)
  • Sprawdzenie poprawności księgowań na koniec miesiąca
  • Analiza zobowiązań i należności pod kątem możliwości przeprowadzenia kompensat
  • Rozliczanie i weryfikowanie delegacji służbowych

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - warunek konieczny

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet benefitów dodatkowych

wszystkie oferty 634