Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Księgowych

Specjalista ds. Księgowych

Numer referencyjny: SK/JJ
lokalizacja
dolnośląskie / Jelcz-Laskowice
kategoria
Księgowość

Obowiązki:

  • księgowanie faktur transportowych, materiałowych,
  • udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT,
  • kontrola sald kont,
  • udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych,
  • współpraca z innymi działami,
  • inne zadania związane z obszarem finansowo-księgowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne,
  • min. Rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • samodzielność, rzetelność, zdolność analitycznego myślenia.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym zespole,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, bezpłatna nauka/doskonalenie języka angielskiego i/lub włoskiego).

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 327