Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Planowania Promocji

Specjalista ds. Planowania Promocji

Numer referencyjny: SPP/CP/GK
lokalizacja
cała Polska / praca zdalna / Katowice
kategoria
Obsługa Klienta

Obowiązki:

  • współpraca z zespołem planowania promocji,
  • tworzenie, aktualizacja lub wycofywanie promocji w narzędziu ACTPM,
  • bieżąca odpowiedz na zapytania oraz proaktywna komunikacja z Klientami,
  • dbałość a aktualizację danych, rozwiązywanie pojawiających się rozbieżności,
  • kontrola realizacji promocji oraz raportowanie wyników,
  • proaktywność oraz koorydnacja realizowanych procesów.

 Wymagania:

  • znajomość narzędzi do zarządzania, optymalizacji oraz prognozowania promocjami handlowymi,
  • minimum dwa lata doświadczenia w zarządzaniu informacjami lub w raportowaniu,
  • biegła znajomość języka angielskiego oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • proaktywność oraz gotowość do pracy zdalnej zmianowej,
  •  znajmomość oprogramowania MS Office oraz SAP,
  • zdolności analityczne, organizacyjne oraz umiejętność rowiązywania problemów,
  • certyfikacja w zarządzaniu promocjami handlowymi będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • różnorodne szkolenia,
  • dodatkowe Ubezpieczenie,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • dostęp do Multisport,
  • Kartę Lunchpass.

wszystkie oferty 833