Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Numer referencyjny: SR/JZ
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Specjalista ds. rekrutacji, Call Center, Obsługa Klienta

O pracodawcy:

 Obecnie w związku z dużymi planami rozwojowymi zespołu dedykowanemu projektom dla branży outsourcingowej (SSC/ BPO/ ITO) poszukujemy kilku osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy,
  • przekazywanie informacji nt. ofert i prowadzonych projektów,
  • praca w wewnętrznym systemie firmy, wyszukiwanie i uzupełnianie informacji,
  • prowadzenie videorozmów,
  • realizacja wyznaczonych celów.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta, telemarketingu lub telefonicznej sprzedaży,
  • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych i profesjonalnych relacji,
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • znajomość MS Office, umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie i bazach danych,
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1).

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia (wg. preferencji: umowa o pracę, umowa- zlecenie lub współpraca B2B, możliwy jest pełen etat, 7/8 lub 3/4 etatu),
  • konkurencyjny system premiowy, konkursy, bonusy,
  • niezbędne narzędzia pracy tj. telefon i komputer,
  • praca w nowym nowoczesnym biurze z miejscami parkingowymi (obecnie pracujemy zdalnie sporadycznie będąc w biurze, docelowo będziemy pracować w biurze w Katowicach z możliwością home office),
  • możliwość rozwoju w kierunku eksperckim lub koordynatora/ Team Leadera/ Managera,
  • zgrany wspierający się zespół,
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 8.00 a 11.00),
  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego, wyjazdy integracyjne, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego na życie.
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, uczestnictwa w różnych projektach usprawniających działalność firmy.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 490