Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Specialist (branża (..)

Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Specialist (branża logistyki)

Numer referencyjny: SM/JP
lokalizacja
dolnośląskie / Wrocław
kategoria
Przedstawiciel Handlowy / KAM

Obowiązki:

  • rozwój dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych (w szczególności pod kątem obszaru Air & Ocean),
  • współpraca przy ustalaniu planów marketingowych, w tym organizowaniu eventów, udział w targach transportowych,
  • koordynacja obsługi zamówień zagranicznych oraz krajowych,
  • budowanie planów budżetowych,
  • raportowanie wyników.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży, w firmie z branży TSL, w obszarze Air & Ocean (warunek konieczny),
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,  przygotowywaniu ofert,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • dobra znajomość narzędzi MS Office,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • komunikatywność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

  • pracę w jednej z największych firm spedycyjnych w Polsce, o profilu międzynarodowym,
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,
  • możliwość rozwoju nowego projektu sprzedażowego,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 361