Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista ds. Szkoleń

Numer referencyjny: SP/JK
lokalizacja
dolnośląskie / Dzierżoniów
kategoria
Specjalista ds. personalnych, Szkolenia / rozwój

O pracodawcy:

 Naszym Klientem jest duża organizacja produkcyjna. Szukamy osoby, która dołączy do zespołu i wesprze pracowników w bieżących zadaniach kadrowo - płacowych oraz zaopiekuje się systemem szkoleń pracowniczych.

Obowiązki:

  • budowa działu szkoleń pracowniczych w Firmie - opracowanie koncepcji działu, stworzenie narzędzi i procedur szkoleniowych,
  • przygotowanie narzędzi oceny potrzeb szkoleniowych,
  • współpraca z firmami szkoleniowymi,
  • udział w budowie oraz rozwijaniu narzędzi motywacji i oceny pracowników.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • prakryka w organizowaniu szkoleń wewnętrznych dla pracowników,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2),
  • otwartość, umiejętność budowania przyjaznych relacji z innymi ludźmi,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • biegła obsługa komputera i MS Office.

  • umowę o pracę w jednej z szybko rozwijających się organizacji,
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów w zakresie organizowania systemu szkoleń,
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe).

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 361