Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Transportu i Fakturowania

Specjalista ds. Transportu i Fakturowania

Numer referencyjny: STF/BA
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Finanse

Obowiązki:

  • organizacja i realizacja wysyłek do klienta (kraj i zagranica – UE),
  • wystawianie FV i praca z system Optima,
  • przygotowywanie dokumentów transportowych,
  • praca z transportem i optymalizacja procesów transportowych,
  • potwierdzanie zgodności z zamówieniem oraz WZ.

Wymagania:

  • znajomość Optimy – moduł fakturowania,
  • znajomość przepisów w zakresie wystawiania faktur VAT,
  • doświadczenie w branży transportowej,
  • język angielski komunikatywny,
  • proaktywna postawa i otwartość na dynamiczną pracę.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku,
  • możlwiość ciekawej i dynamicznej pracy w międzynarodowym środowisku.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 429