Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Numer referencyjny: UR/KK/BB
lokalizacja
opolskie / Pawłowiczki
kategoria
Produkcja

Obowiązki:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych,
  • planowanie i organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn,
  • analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków,
  • zapewnienie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn,
  • współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (głównie MS Excel),
  • umiejętność obsługi systemów klasy SAP i CMMS mile widziana,
  • mocne nastawienie na realizację celów oraz umiejętność współpracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min 1 rok będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • program opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie nastawionej na rozwój,
  • miłą atmosferę w gronie osób zaangażowanych.

wszystkie oferty 517