Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Wsparcia Aplikacji ze znajomością języka (..)

Specjalista ds. Wsparcia Aplikacji ze znajomością języka francuskiego

Numer referencyjny: EWF/KAT/MS
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Administrator, Unix, Windows, Obsługa Klienta

Obowiązki:

  •  druga linia wsparcia technicznego aplikacji UNIX / LINUX / WINDOWS,
  • monitorowanie, rozwiązywanie problemów i zarządzanie zmianami,
  • tworzenie, aktualizacja i utrzymanie dokumentacji i procedur operacyjnych.

Wymagania:

  •  znajomość języka francuskiego pozwalająca na swobodą komunikację,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności administracyjne UNIX / Linux / Windows,
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • bezpłatna opieka medyczna LuxMed,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do karty MultisportPlus,
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do żłobka i przedszkola,
  • darmowe kursy językowe dla pracowników,
  • liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu kompetencji twardych i miękkich,
  • platformy e-learningowe,
  • możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju przedsięwzięciach charytatywnych.

wszystkie oferty 634