Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. kadr i płac

Specjalista ds. kadr i płac

Numer referencyjny: SKP/MT
lokalizacja
śląskie / Lubliniec
kategoria
Specjalista ds. personalnych, Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie kadr i płac (ponad 500 osób);
  • Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę;
  • Prowadzenie akt osobowych;
  • Nadzór nad dokumentacją kadrową obcokrajowców;
  • Przygotowywanie danych płacowych i sporządzanie list płac;
  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników;
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, sprawozdań GUS i PFRON;
  • Naliczanie wynagrodzeń i ich pochodnych;
  • Obsługa programu kadrowo - płacowego;
  • Obsługa programu PŁATNIK (zgłoszenia, deklaracje rozliczeniowe, korekty ZUS);
  • Prowadzenie dokumentacji i spraw związanych z dodatkowym ubezpieczeniem pracowników;
  • Przygotowywanie wewnętrznych analiz i raportów z zakresu płac, kadr oraz kosztów pracy.

Wymagania:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym, w dużej organizacji zatrudniającej ponad 300 osób;
  • Znajomości programu OPTIMA i Płatnik - warunek konieczny;
  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych;
  • Praktycznej umiejętności dokonywania rozliczeń z ZUS, US, PFRON i rozliczania czasu pracy;
  • Komunikatywności, samodzielności, rzetelności, dokładności, terminowości i dobrej organizacji pracy;
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office.

  • Pracę w dużej firmie produkcyjnej, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet socjalny;
  • Pracę w firmie, która stawia na rozwój i szkolenia pracownika.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 327