Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. sprzedaży usług marketingowych

Specjalista ds. sprzedaży usług marketingowych

Numer referencyjny: SP/ KRK /KL
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Call Center, Specjalista ds. Marketingu

Obowiązki:

  • kontakt z klientami istniejącymi w portfolio firmy,
  • analizowanie i ustalanie strategii działań dla klientów oraz proponowanie im stworzonych rozwiązań,
  • rozwiązywanie problemów i kontakt z klientami w celu zapewnienia najlepiej sprzedających się rozwiązań dla ich kampanii reklamowych,
  • wsparcie klienta w zrozumieniu i zapoznaniu się z proponowanymi technologiami,
  • budowanie pozytywnej długotrwałej relacji z klientem.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • mile widziana znajomość systemu CRM.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • prywatną opiekę medyczna,
  • dofinansowanie do studiów,
  • dofinansowanie do kursów językowych,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy
  • niemiecki: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 363