Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. techniki pomiarowej/ Metrolog

Specjalista ds. techniki pomiarowej/ Metrolog

Numer referencyjny: STPM/JJ
lokalizacja
dolnośląskie / Legnica
kategoria
Metrolog

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży automotive.

Obowiązki:

  • kontrolowanie przyrządów pomiarowych (MSA),
  • nadzór nad pomiarami o raz przeprowadzanie pomiarów,
  • korekta oraz pisanie programów na systemie pomiarowym (optycznym),
  • uczestnictwo w odbiorze projektów,
  • udział w audytach (zewnętrznych, wewnętrznych),
  • udział w spotkaniach projektowych.

Wymagania:

  • umiejętność programowania PC- DMIS – warunek konieczny,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny,
  • znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny,
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość oprogramowania WinWerth jako dodatkowy atut,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • kontakt z nowymi technologiami,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą, Multisport, bony świąteczne, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i inne),
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Znajomość języków

  • niemiecki: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 452