Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista z językiem francuskim

Specjalista z językiem francuskim

Numer referencyjny: FR/MK
lokalizacja
łódzkie / Łódź
kategoria
Zakupy, Obsługa Klienta

Obowiązki:

Praca w systemie SAP
Dystrybucja części do dostawców
Efektywna komunikacja oraz utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami, dostawcami oraz współpracownikami
Gwarantowanie wysokiej jakości procesów S&P
Identyfikowanie luk w procesach oraz proponowanie rozwiązań

Wymagania:

Zaawansowana znajomość języka francuskiego i angielskiego (znajomość na poziomie m.in. B2)
Minimum wykształcenie średnie
Zainteresowanie obszarem zakupów
Komunikatywność, nastawienie na pracę w zespole
Znajomość systemu SAP oraz roczne doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Nasz Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wsparcie w realizacji celów zawodowych
Pracę w międzynarodowym środowisku
Program szkoleniowy
Szeroki pakiet benefitów do wyboru

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy
  • francuski: B2 średniozaawansowany wyższy

Kompetencje

  • support
  • junior
  • Angielski

wszystkie oferty 355