Strona główna/Oferty Pracy/Starszy Lakiernik

Starszy Lakiernik

Numer referencyjny: LA/BO/SK
lokalizacja
pomorskie / Bolszewo
kategoria
Lakiernik

Obowiązki:

  • sprawdzanie stanu technicznego urządzeń, maszyn lakierniczych i do szlifowania,
  • przygotowywanie maszyn i narzędzi do pracy,
  • obsługa narzędzi i maszyny zgodnie z planem obróbki,
  • kontrola jakości wykonywanej pracy,
  • rejestracja parametrów jakościowych i technologicznych,
  • przeprowadzanie konserwacji maszyn zgodnie z instrukcjami TPM,
  • szlifowanie komponentów,
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów w swoim obszarze / w procesie,
  • inicjowanie usprawnień w procesie,
  • poszukiwanie optymalizacji.

Wymagania:

  • doświadczenie przy lakierowaniu materiałów drewnianych oraz drewnopochodnych,
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne,
  • znajomość materiałów i produktów lakierniczych,
  • umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych,
  • znajomość narzędzi pomiarowych oraz umiejętność ich wykorzystania w procesie lakierowania,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanie pracy,
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu pracą kilkuosobowego zespołu.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatek za pracę zmianową,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • premie za pomysły usprawniające pracę,
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy,
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dzieci Pracowników,
  • karty podarunkowe dla dzieci,
  • rabaty na produkty firmowe,
  • bilety do kina i filharmonii,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie i opieki zdrowotnej,
  • dodatek relokacyjny.

Znajomość języków

  • angielski: brak

wszystkie oferty 361