Strona główna/Oferty Pracy/Starszy Programista PHP

Starszy Programista PHP

Numer referencyjny: PHP/AL
lokalizacja
łódzkie / Łódź
kategoria
Programista, PHP

O pracodawcy:

Projekty realizowane w niedużych multikompetencyjnych zespołach, zespół składa się z osób o różnym poziomie doświadczenia. W użyciu jest Docker, każdy commit podlega code review, postawiono na automatyzację. Projekty mają przygotowanie procesy CI i CD, publikowanie aplikacji zarówno na dedykowanych hostingach jak i w rozwiązaniach chmurowych (AWS).

Obowiązki

  • tworzenie aplikacji w oparciu o Symfony / Zend (dedykowane rozwiązania, zaplecza aplikacji mobilnych) lub Drupal lub Magento,
  • utrzymanie, aktualizacja i rozbudowa projektów w powyższych technologiach,
  • modelowanie procesów CI i CD,
  • wspomaganie pozostałych członków zespołu w rozwiązywaniu problemów,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • projektowanie architektury nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata, komercyjnego doświadczenia w poniższych technologiach: PHP 5/7, Symfony lub Zend lub Drupal lub Magento, GIT, SQL,
  • umiejętności tworzenia kodu wysokiej jakości oraz analizowania kodu innych członków zespołu,
  • proaktywnego podejścia do problemów,
  • umiejętności samodzielnego poszerzania wiedzy oraz doboru rozwiązań właściwych do wymagań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym (możliwość prowadzenia podstawowej komunikacji, rozumienie anglojęzycznej dokumentacji i zadań).

Mile widziane:

  • znajomość CSS / JS pozwalająca na budowę prostych layoutów;
  • doświadczenie w wdrażaniu innych gotowych rozwiązań klasy CMS / eCommerce / ERP ;
  • doświadczenie w pracy z Dockeremw środowisku linuxowym;
  • znajomość konfiguracji apache / nginx;
  • doświadczenie w optymalizacji aplikacji operujących na dużych zbiorach danych;
  • znajomość rozwiązań chmurowych;
  • doświadczenie w kierowaniu zespołami programistów.

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę z najlepszymi specjalistami,
  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów,
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • dofinansowanie opieki medycznej w Medicover oraz wydarzeń kulturalnych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i doskonałą atmosferę pracy,
  • mozliwość pracy zdalnej.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 361