Strona główna/Oferty Pracy/Starszy Specjalista ds. Administracji HR

Starszy Specjalista ds. Administracji HR

Numer referencyjny: SHR/GD/ED
lokalizacja
pomorskie / Gdańsk
kategoria
HR miękki, HR twardy

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa administracji personelu,
  • Prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie dokumentów zgodnie z przepisami prawa pracy,
  • Zarządzanie bazą danych pracowników,
  • Organizacja badań medycyny pracy, szkoleń i świadczeń,
  • Zarządzanie dokumentami płacowymi przy wsparciu działu płac oraz dostawcą usług płacowych,
  • Tworzenie raportów,
  • Szkolenie członków zespołu z prawa pracy.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na niezależnym stanowisku w kompleksowej obsłudze personalnej firmy,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość aktualnego prawa pracy i procesów zarządzania personelem,
  • Praktyczna znajomość przepisów dotyczących czasu pracy,
  • Podstawowe zrozumienie przepisów podatkowych,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Znajomość PPK,
  • Zmysł analityczny i umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy z różnymi systemami HR będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Rozwój zawodowy, szkolenia wewnętrzne,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet kafeteryjny, kursy językowe).

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 355